Професіоналізм - найбільша цінність нашої компанії!

Формуємо команду кваліфікованих спеціалістів

Кар'єра в компанії
Відкриті вакансії

Команда професіоналів – одна з найголовніших цінностей компанії. Ми дбаємо про те, аби кожен член команди працював у комфортних умовах і мав можливість професійно зростати у напрямках, найбільш цікавих для нього.

Наші працівники – захоплені своєю справою люди, які разом з компанією розвиваються у прогресивному напрямку автоматизації обліку й управління підприємством.

Компанія розвивається, і ми завжди раді співпраці з людьми, які також прагнуть розвитку.

Спеціалістам з досвідом ми пропонуємо цікаве середовище для розвитку. Для кожного з них пропонуємо спеціально розроблену програму навчання і адаптації. Ті, хто тільки починає свій кар’єрний шлях, можуть взяти участь у програмі стажування, яка сприятиме набуттю навичок, необхідних для ефективної роботи в компанії.

Переваги роботи в компанії

Робота з цікавими проектами

Основним завданням діяльності компанії є якнайкраще задоволення запитів наших клієнтів. Тому кожен новий проект – унікальний, потребує від команди максимуму професіоналізму і нестандартного підходу. Беручи участь у проектах, кожен має можливість набути ґрунтовного досвіду і підвищити свої професійні навички.

Безкоштовне навчання

Високу мотивацію і вміння швидко навчатися ми цінуємо так само високо, як і вже наявні кваліфікації. Тому компанія всіляко допомагає у досягненні нових професійних вершин. Індивідуальні програми стажування, безкоштовне навчання в компанії 1С, тренінги, вебінари і семінари – це ті інструменти, які роблять процес професійного становлення змістовним і цікавим.

Можливості кар’єрного росту

У нас присутній дух постійного вдосконалення, і ми підтримуємо і заохочуємо працівників під час їх руху по кар’єрній драбині.

Експерт
Старший спеціаліст
Менеджер проектів
Спеціаліст
Керівник групи
Молодший спеціаліст
Клієнт-менеджер
Стажер
Соціальні гарантії

Ми є соціально відповідальною компанією, тому дотримуємось трудового законодавства і гарантуємо:

 • Офіційне працевлаштування.
 • Оплачувані відпустки.
 • Оплачувані лікарняні.
 • Офіційні державні вихідні.
 • 8-годинний робочий день.
 • Компенсацію відряджень.
 • Оплату понаднормової роботи.
 • Доплату за стаж.
 • Вихідний день при перевиконанні плану.
 • Безкоштовні кава, чай.
 • Подарунки на дні народження.
Корпоративний відпочинок

Спільні відпочинки, які вже стали невід’ємною частиною життя компанії, неабияк заряджають енергією і дарують море позитиву від часу, проведеного разом.

Вже традиційно День народження компанії і Новий рік ми святкуємо в мальовничих місцях поза містом, тішимось разом з дітками наших працівників на новорічних ранках компанії, разом відзначаємо дні народження працівників, влаштовуємо вилазки на риболовлю, сплави та ін.

Високий та стабільний дохід

Компанія пропонує конкурентну заробітну плату, яка переважною мірою залежить від успішності і наполегливості працівника.

Дисконтні програми та мікрокредитування

Працівники компанії мають можливість на вигідних умовах придбати товари у постачальників, з якими укладені договори про співпрацю. Крім того, є можливість отримати безвідсотковий кредит на побутові потреби, купівлю житла та автомобіля.

Спеціальні пропозиції для працівників з інших міст

Спеціалістам з інших міст, які прийняли рішення працювати з нами, а також для осіб, які були вимушені змінити місце проживання, компанія допомагає при переїзді, сприяє у пошуку житла.

Історії успіху

Юрій Халімон про роботу у компанії "ВОЛОШИН"
Юрій Халімон
керівник "Центру супроводу клієнтів 1С"

Для мене робота в компанії "Волошин" стала якраз тим випадком, коли роботу любиш, і з радістю чекаєш нового дня. В нас у Відділі супроводу клієнтів вільна, творча атмосфера, тихо грає музика, ніхто нікого не "напрягає" за показники, бо кожен із нас сам усвідомлює їх важливість і виконує роботу якомога краще і з першого разу! В такій атмосфері хочеться працювати. Просторий теплий офіс в центрі міста теж сприяє позитивному настрою серед працівників. Якщо ми усміхнені і задоволені – клієнт буде таким же. А задоволений клієнт для нас найкращий показник.

Читати повністю

Олександр Шандрук про роботу у компанії "ВОЛОШИН"
Олександр Шандрук
керівник відділу проектів

Програмуванням почав захоплюватись ще з шкільних років. Розвинув навики, навчаючись на фізматі педуніверситету. Після завершення ВИШу пішов працювати в аналітичний відділ Тернопільської митниці, спочатку програмістом, а пізніше керівником сектору інформаційних технологій цього відділу. Робота швидко набридла своїм одноманіттям, все необхідне було швидко автоматизовано.

Перейшовши працювати в компанію «Волошин», я жодного разу не пошкодував про це. Робота цікава, різноманітна. За роки роботи брав участь в автоматизації діяльності підприємств різних сфер, освоїв всеможливі технології. Компанія швидко розвивалася, відповідно і я разом з нею.

Зараз працюю на посаді керівника проектів, вивчаю проектний менеджмент і намагаюся відразу ж застосовую його на практиці. Приєднуйтесь до нашої компанії, з нами цікаво та надійно.

Вікторія Ганкевич про роботу в компанії "ВОЛОШИН"
Вікторія Ганкевич
менеджер системи якості

Мені завжди хотілось бути частиною успішної команди професіоналів, працювати у компанії, роботою в якій можна пишатись, серед людей, дружбу з якими можна вважати за честь. І моя мрія здійснилась. Свою кар’єру у компанії «Волошин» розпочала з посади менеджера з адміністративної діяльності. А це – постійне перебування у круговерті подій, у вирі інформації, так би мовити, "на передовій".

Читати повністю

Микола Галай про роботу в компанії "ВОЛОШИН"
Микола Галай
інженер-програміст

Професійна підтримка і допомога працівників компанії, вміння швидко знаходити та засвоювати нову інформацію, структурувати та планувати власну роботу стали запорукою швидкого та якісного засвоєння основних принципів розробки програмних рішень на базі 1С Підприємства.

Читати повністю

Олег Ковальчук про роботу у компанії "ВОЛОШИН"
Олег Ковальчук
керівник групи консультантів

Робота в команді колег-професіоналів, нові знайомства, навчання великої кількості спеціалістів від рядових працівників до головних бухгалтерів і директорів, участь у постановці та організації процесів на підприємствах, цікаві задачі, які потребують вирішення – все це надавало мені неоціненний досвід і поштовх до подальшого стрімкого розвитку.

Читати повністю

+ВИ


Як отримати роботу

1. Підготовка резюме
 • Завантажте зразок CV та заповніть його
 • Надішліть CV на email
  resume@voloshyn.com.ua
 • Дочекайтеся контакту від рекрутера протягом 1-5 днів
2. Ознайомча співбесіда
 • Визначення особистих якостей кандидата
 • Визначення мотиваційних якостей кандидата
 • Співвідношення кандидата та цінностей компанії
 • Презентація компанії та можливостей кар’єрного росту
3. Технічна співбесіда з керівником відділу
 • Технічна оцінка кандидата та визначення рівня
 • Співвідношення кандидата і вакансії
 • Презентація вакансії та можливостей кар’єрного росту
4. Співбесіда з директором компанії
 • Представлення переваг пропонованої вакансії
 • Ознайомлення з командою
 • Прийняття рішення та початок кар’єрного шляху
5. Працевлаштування
 • Вітаємо в команді професіоналів!

Маєте запитання?

Вкажіть, будь ласка, нижче своє ім'я і телефон. Ми Вам зателефонуємо.