На початок сторінки

Вітагро - Автоматизація

Агрохолдинг "Вітагро"

ТОВ "Вітагро" - група компаній, що здійснює вирощування і переробку сільськогосподарської продукції, активно займається розвитком тваринництва, садівництва та овочівництва.

Агрохолдинг має в своєму користуванні 40 тис. гектарів землі у районах Хмельницької та Тернопільської областей. Компанія щороку інвестує ресурси в придбання сучасних технологій провідних виробників, які дають можливість економити витрати, оптимізувати бізнес-процеси.

На підприємствах групи компаній "Вітагро" впроваджено сучасну облікову систему на базі програмного продукту "1С:Підприємство 8. Управління сільськогосподарським підприємством для України".

Автоматизовано бухгалтерський та управлінський облік по таких напрямках діяльності:

  • рослинництво,
  • тваринництво (свинарство, ВРХ),
  • овочівництво,
  • садівництво,
  • бджільництво,
  • надання послуг с/г технікою.

Автоматизовано облік кадрів та розрахунок зарплати. Організовано та проведено навчання персоналу агрохолдингу по роботі з обліковою системою. Облікова система дозволяє оперативно отримувати інформацію про продажі, взаєморозрахунки з контрагентами, про рух грошових коштів, про рух ТМЦ на складах, про витрати на виробництво. Оперативну інформацію можна отримувати як по підприємству в цілому, так і по кожному підрозділу; по c/г культурах; по видах робіт; по роботах, виконаних сторонніми організаціями; по фермах; по групах тварин.

В результаті автоматизації обліку керівництво отримало можливість оперативно аналізувати діяльність як окремих компаній, так і консолідовано всього агрохолдингу.