На початок сторінки

Аптеки, фарм-маркети

Покращення рівня обслуговування покупців

Ні для кого не секрет, що аптеки з більш досконалим і продуманим сервісом мають більше шансів успішно конкурувати на ринку. Рівень обслуговування часто стає вирішальним показником для покупця. Автоматизована система дозволить організувати ефективну роботу з покупцями (висока швидкість обслуговування, можливість запровадження клієнтських бонусних програм, можливість організації акцій). Все це підвищує рівень довіри та лояльності покупців до аптечного закладу чи мережі.

Ефективна робота касирів

Використання зручних автоматизованих робочих місць персоналу спільно з торгівельним обладнанням значно скоротить час обслуговування покупців.

Якісний оперативний облік

Система дозволяє вести облік життєво необхідних і важливих лікарських засобів, обов'язкового аптечного асортименту і спеціалізованих груп лікарських засобів, облік аналогів, що дозволяє швидко знайти заміну відсутньому лікарському засобу. Реалізовано посерійний облік товарів з можливістю встановлення різних цін на різні серії товарів.

Використання штрих-кодів (в т.ч. з врахуванням характеристик товарів) та відповідного торговельного обладнання дозволяє звести до нуля помилки та пересорти, обумовлені людським фактором, скоротити час проведення інвентаризацій. Дисциплінує роботу персоналу.

Оперативна інформація про продажі товарів та їх залишки на складах

Система оперативно фіксує весь продаж товарів та дозволяє вести повноцінний товарний облік (поступлення, переміщення між складами, списання, оприбуткування). В будь-який момент можна відкрити відомість по товарах на складах і дізнатися, скільки необхідного товару на даний момент є в наявності. У разі відсутності потрібного товару можна підібрати аналог, включити його у замовлення постачальнику. Система забезпечить широкі можливості аналізу цін, рентабельності, попиту на товари та номенклатурні групи.

Власник бізнесу в будь-який момент часу зможе переглянути звіти по прибутку від реалізації, по грошових коштах, продажах, взаєморозрахунках та інші необхідні дані, які дозволять йому приймати грамотні управлінські рішення. Система підвищить технологічність бізнесу.