На початок сторінки

Практичне засвоєння бухгалтерського обліку в програмному рішенні "Бухгатерія для України"

Мета курсу:

Практичне освоєння типової конфігурації "Бухгалтерія 8 для України" на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства. Набуття цілісного і правильного розуміння базових принципів та особливостей використання програми, як інструменту вирішення таких завдань:

  • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
  • виписки власних і реєстрації отриманих первинних документів;
  • аналізу облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі;
  • формування регламентованої звітності.

Слухачі курсу:

Як бухгалтери-початківці, так і фахівці з досвідом роботи

Формат курсу:

Курс є практичним. Матеріал вивчають на наскрізному прикладі, який охоплює всі основні аспекти обліку господарської діяльності — від заповнення нормативно-довідкової інформації і ведення первинних документів до отримання різних звітів і регламентів діяльності.

Вартість та тривалість курсу:

Вартість навчання: 1800 грн. Тривалість курсу: 40 академічних годин (по 4 акад. години в день протягом 10 робочих днів).

Надані матеріали:

  • сертифікований методичний посібник розробника ПЗ "Бухгатерія для України";
  • свідоцтво єдиного зразка розробника ПЗ "Бухгатерія для України";
  • методичні матеріали, розроблені викладачами ЦСН;
  • можливість пройти тестування рівня "Професіонал" з отриманням сертифіката.
Усі курси
Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення 1С і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Володимир Яковишин про курс програмування

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Назар Синоверський

На ваших курсах я ознайомився з новою програмою, освоїв теоретичні та практичні матеріали. Завдяки проходженню курсів готовий працювати з програмою  та розвивати свої професійні навики. Дякую викладачеві Олександру і компанії "Волошин" за надану можливість у вивчені програмного забезпечення "1С:Бухгалтерія 8"

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням 1С, буду рекомендувати компанію "Волошин".

Найближчі події