Пошук по сайту
Поширити сторінку
в соцмережах
Змінити мову
Контакти
 • Компанія "ВОЛОШИН"
 • phone_in_talk Контактний телефон +38 (0352) 40-40-01
 • schedule Графік роботи Пн.-Пт. (з 09.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00)
 • email E-mail sales@voloshyn.com.ua
 • location_on Адреса офісу м. Тернопіль, вул. Медова, 20, 22 (бізнес-центр "Олімп", 4-й поверх)
Долучайтеся до наших спільнот
На початок сторінки

Практичне засвоєння бухгалтерського обліку в програмному рішенні "1С:Бухгатерія 8"

Мета курсу:

Практичне освоєння типової конфігурації "1С:Бухгалтерія 8 для України" на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства. Набуття цілісного і правильного розуміння базових принципів та особливостей використання програми, як інструменту вирішення таких завдань:

 • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
 • виписки власних і реєстрації отриманих первинних документів;
 • аналізу облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі;
 • формування регламентованої звітності.

Слухачі курсу:

Як бухгалтери-початківці, так і фахівці з досвідом роботи

Формат курсу:

Курс є практичним. Матеріал вивчають на наскрізному прикладі, який охоплює всі основні аспекти обліку господарської діяльності — від заповнення нормативно-довідкової інформації і ведення первинних документів до отримання різних звітів і регламентів діяльності.

Вартість та тривалість курсу:

Вартість навчання: 1600 грн. Тривалість курсу: 40 академічних годин (по 4 акад. години в день протягом 10 робочих днів).

Надані матеріали:

 • сертифікований методичний посібник фірми "1С";
 • свідоцтво єдиного зразка фірми "1С";
 • методичні матеріали, розроблені викладачами ЦСН;
 • можливість пройти тестування "1С:Професіонал" з отриманням сертифіката.
Усі курси
Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення 1С і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Володимир Яковишин про курс програмування

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Назар Синоверський

На ваших курсах я ознайомився з новою програмою, освоїв теоретичні та практичні матеріали. Завдяки проходженню курсів готовий працювати з програмою  та розвивати свої професійні навики. Дякую викладачеві Олександру і компанії "Волошин" за надану можливість у вивчені програмного забезпечення "1С:Бухгалтерія 8"

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням 1С, буду рекомендувати компанію "Волошин".