На початок сторінки

Навчальні курси по програмах 1С

Управлінський облік і планування в прикладному рішенні 1С:Управління торговельним підприємством
Управлінський облік і планування в прикладному рішенні "1С:Управління торговельним підприємством 8"
Практичне засвоєння бухгалтерського обліку в програмному рішенні 1С:Бухгатерія
Практичне освоєння бухгалтерського обліку в програмному рішенні "1С:Бухгатерія 8"
Хіт продажу

Про центр сертифікованого навчання (ЦСН)

Центри cертифікованого навчання (ЦСН) забезпечують доступне і якісне навчання на базі продуктів системи програм "1С:Підприємство 8". Інформацію про кількість сертифікованих центрів на території України можна побачити на офіційному сайті фірми “1С”: http://www.1c.ua.

Для проекту ЦСН підготовлені сертифіковані курси навчання, необхідні для вивчення платформи "1С:Підприємство 8" або прикладних рішень як "з нуля", так і для вивчення окремих тем, що викликають найбільшу складність. Усі курси розробили викладачі-методисти навчальних центрів "1С", які мають великий досвід впровадження програмних продуктів "1С:Підприємство", і авторизовані фахівцями відділу розробки фірми "1С".

Компанія "Волошин", маючи статус ЦСН, отримує від фірми "1С" повний і готовий комплект матеріалів для проведення навчання, що повністю відповідає методології, яка була закладена при проектуванні платформи "1С:Підприємство 8" і прикладних рішень. При цьому фірма "1С" підтримує та оновлює сертифіковані курси відразу після виходу нових редакцій програмних продуктів.

Викладачі, які читають курси, проходять навчання з кожного курсу і складають іспит на право його викладання. Кожен викладач ЦСН має іменний сертифікат викладача ЦСН з кожного курсу, який має право проводити. Такий підхід забезпечує відповідність рівня кваліфікації викладача вимогам, що пред'являє фірма "1С".

Відгуки слухачів курсів про навчання

Вікторія Ігорівна Надольська

Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Паламарчук

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення 1С і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Світлана Віталіївна Вахрів

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Володимир Яковишин про курс програмування

Володимир Яковишин

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Назар Синоверський

Назар Синоверський

На ваших курсах я ознайомився з новою програмою, освоїв теоретичні та практичні матеріали. Завдяки проходженню курсів готовий працювати з програмою  та розвивати свої професійні навики. Дякую викладачеві Олександру і компанії "Волошин" за надану можливість у вивчені програмного забезпечення "1С:Бухгалтерія 8"

Марія Дяків

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням 1С, буду рекомендувати компанію "Волошин".

Викладачі навчального центру

Олександр Перехрест

Олександр Перехрест

 • Бухгалтер-консультант із досвідом роботи у сферах виробництва та торгівлі.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із впровадження програмного забезпечення "1С", призначеного для автоматизації обліку зарплати та управління персоналом, а також автоматизації бухгалтерського обліку.
 • Сертифікований викладач офіційного "Центру сертифікованого навчання "1С".
 • Має практичний досвід викладацької діяльності у вузі з 2014р.
Андрій Олексюк

Андрій Олексюк

 • Керівник відділу продажу компанії "Волошин".
 • Консультант із досвідом роботи у сферах виробництва та торгівлі з 2008р.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із впровадження програмного забезпечення “1С”, призначеного для автоматизації торговельних процесів, бухгалтерського обліку, особливостей бюджетування та використання CRM.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із постановки управлінського обліку і бюджетного управління.
 • Сертифікований спеціаліст – внутрішній аудитор системи менеджменту якості ISO 9001:2000 з 2008р.
 • Має практичний досвід керівника проектів у середовищі надання консалтингових послуг із 2010р.
 • Сертифікований викладач офіційного "Центру сертифікованого навчання "1С".
Юрій Халімон

Юрій Халімон

 • Керівник "Центру супроводу клієнтів" компанії "Волошин".
 • Бухгалтер-консультант із 10-річним досвідом у сферах виробництва, торгівлі та сільського господарства.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із впровадження програмного забезпечення "1С" з 2008р.
 • Сертифікований викладач офіційного "Центру сертифікованого навчання "1С".